KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13273422
nr 1327 3422
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Bon a tirer". Signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 57,5x70 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:43:36
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander